Szanowny Gościu. Będziemy zaszczyceni, jeśli wybierzesz nasz Ośrodek.

Mając na uwadze obecny czas epidemii wirusa SARS Cov 2
wprowadziliśmy kilka istotnych zmian, 
aby poprawić Twoje i nasze bezpieczeństwo:

 

 1. W CSiR Krasnobród mogą znajdować się tylko osoby mające rezerwację.

 2. W obiekcie może znajdować się maksymalnie 80 osób.

 3. Skróciliśmy do minimum czas meldunku i przebywania w recepcji. Wszystkie pozostałe, istotne dla Ciebie lub dla nas informacje, takie jak: dane do faktury, życzenia specjalne możemy załatwić telefonicznie, gdy zameldujesz się już w pokoju. Pozostaw nam swój numer telefonu. Będziemy mogli komunikować się bez fizycznego kontaktu.

 4. Zostałeś poproszony o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia i zmierzono Ci w recepcji temperaturę ciała. Czynimy to dla bezpieczeństwa Twojego i innych Gości obiektu, jak również dla naszej obsługi, która dokłada wszelkich starań, aby Twój pobyt u nas był możliwie jak najbardziej udany.

 5. Jeśli Twój stan zdrowia się pogorszy lub zauważysz u innego Gościa niepokojące objawy poinformuj nas o tym. Zapewniamy pełną anonimowość. To dla naszego wspólnego bezpieczeństwa.

 6. Posiadamy na terenie obiektu specjalnie przygotowany pokój dla osób, które wykazują wyraźne oznaki zakażenia koronawirusem i izolujemy je do czasu przyjazdu Służb Medycznych

 7. Nasze pokoje są dokładnie sprzątane i dezynfekowane po każdym Gościu po upływie minimum 24h od jego wyjazdu.

 8. W pokoju znajduje się płyn do dezynfekcji rąk i instrukcja, jak prawidłowo je myć. Korzystaj z niej dla swojego i naszego bezpieczeństwa możliwie jak najczęściej.

 9. Śniadania podawane są w godz. 8:00-10:00 w rygorze sanitarnym, w formie serwowanej na stołówce, lecz jeśli sobie życzysz, możemy w ramach możliwości, dostarczyć Ci je na zaplanowaną godzinę do pokoju. Możesz to ustalić telefonicznie z recepcją.

 10. Na stołówce jednocześnie może znajdować się max. 25 osób, w barze 2 osoby, a w ogródku zewnętrznym 12 osób. Możliwe, że będziesz musiał poczekać, lecz ograniczenia są dla Twojego i naszego bezpieczeństwa. Wchodząc i wychodząc pamiętaj o założeniu maseczki. Przy stoliku możesz ją zdjąć, jednak pamiętaj o zachowaniu ostrożności przy kasłaniu czy kichaniu. Zakrywaj usta i nos.

 11. Jeśli jesteś na coś uczulony albo jesteś na diecie z przyczyn zdrowotnych lub religijnych, poinformuj nas o tym koniecznie. Do innych diet postaramy się dostosować. Swoje życzenia przekaż recepcji telefonicznie.

 12. Po budynkach mieszkalnych poruszaj się obowiązkowo w maseczce. Jeśli zaistnieje potrzeba możesz ją zakupić w recepcji hotelu.

 13. Sprzątanie podczas pobytu odbywa się tylko na Twoje wyraźne życzenie. Prosimy, abyś ograniczył je do niezbędnego minimum. Czyste ręczniki możemy dostarczyć Ci bezkontaktowo pod drzwi. Jeśli jednak Twój pokój wymaga posprzątania poinformuj nas o tym telefonicznie. Sprzątniemy go, ale prosimy abyś nie przebywał w tym czasie w pokoju. Nasza obsługa wejdzie do pokoju po dwóch godzinach od opuszczenia go przez Ciebie. Otwórz okno przed wyjściem z pokoju, jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

 14. Cały obiekt, wraz z zewnętrzną infrastrukturą, która jest narażona na dotyk jest kilkukrotnie w ciągu dnia dezynfekowana.

 15. Płyny do dezynfekcji rozmieszone są również w budynkach mieszkalnych – korzystaj z nich po powrocie.

 16. Baseny, boiska sportowe, korty tenisowe oraz sauna są nieczynne do odwołania. Obowiązuje również zakaz korzystania z zewnętrznego placu zabaw dla dzieci.

 17. W pokojach obowiązuje zakaz odwiedzin i spotkań z osobami, które nie mają meldunku w obiekcie.

 18. Poniżej zamieszczamy kontakt do Nas, jak również w razie potrzeby do Służb Sanitarno–Epidemiologicznych:

  Recepcja CSiR Krasnobród ☎ 84 – 660 70 50
  Pogotowie Ratunkowe - ☎ 112
  Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna w Zamościu – ☎ 84 639 36 91

 

Dziękujemy za wybór Elbest Hotels.
Życzymy Ci udanego pobytu w naszym Hotelu i jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/dobę 

Z poważaniem,
Dyrektor i Załoga CSiR Krasnobród 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję